O Nas

ADSW to agencja detektywistyczna, która
łączy doświadczenie z innowacyjnymi metodami.

Nasza Agencja

zapewnia kompleksowe usługi detektywistyczne dzięki dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników. Naszym założeniem jest pomoc tym, którzy jej potrzebują, dlatego też podejmując działanie kierujemy się zasadami nie tylko etyki zawodowej ale i społecznej. Klientom zapewniamy zarówno poufność i dyskrecję, jak i szczere doradztwo. Uzyskane informacje oraz nawiązane kontakty są objęte klauzulą tajemnicy służbowej.

Zakres świadczonych usług.

Agencja Detektywistyczna Sprawdź Wierność świadczy także zaawansowane usługi dotyczące świata wirtualnego. Bardzo ważna częścią naszej działalności jest zarówno śledztwo w sieci jak i kontrola i zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim.

Zakres świadczonych przez naszą Agencję usług detektywistycznych jest bardzo szeroki. Z uwagi na indywidualny charakter trafiających do naszej Agencji zleceń każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości i sposobu wykonania zadania, terminów oraz kosztów. Lojalność wobec Klienta jest rękojmią zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania zlecenia.

Lata doświadczenia dały nam szeroką sieć kontaktów i źródeł informacji. To w połączeniu z zespołem profesjonalistów oraz nowoczesnym sprzętem zapewnia skuteczność i efektywność naszej pracy. Naszym celem jest dostarczenie jak najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów. Zleceniodawcy są na bieżąco informowani o postępach w wykonywaniu zlecenia , by następnie wspólnie wypracować precyzyjne, satysfakcjonujące rozwiązanie zadania.

Nasze biuro detektywistyczne zawdzięcza swoją renomę ponad dziesięcioletniemu zbieraniu doświadczeń i poszukiwaniu nowych, satysfakcjonujących rozwiązań. W 2005r wychodząc naprzeciw czasom, w których pęd życia utrudnia nawiązanie i utrzymanie prawdziwie trwałych więzi opracowaliśmy metodę pozyskiwania informacji przez obserwacje oraz wyreżyserowaną i aktorsko odegrana prowokacje, nazywaną obecnie testowaniem wierności. Na tej bazie została stworzona Agencja Detektywistyczna Sprawdź Wierność, pierwsza agencja w kraju która zakłada innowacyjny sposób dochodzenia swoich praw w zgodzie z Art 8.1.

USTAWA

z dnia 6 lipca 2001 r.

o usługach detektywistycznych.

(Dz. U. z dnia 15 lutego 2002 r.)

Usługi detektywa nie należą do tanich, jednak ważniejsze od ceny jest doświadczenie przekładające się na jakość pracy. Byliśmy prekursorami tego typu działań w Polsce i wzorem dla kolejnych – stworzonych na fali zainteresowania – agencji.Opracowaliśmy niezawodny schemat działania a efektywność pracy naszej firmy detektywistycznej potwierdza współpraca z osobami publicznymi. Innowacyjność naszej oferty odbiła się echem w mediach i przerodziła w stałą współpracę. Naszym priorytetem nie jest jednak promocja usług, a skuteczne działanie.

Celem naszych działań w sferze sprawdzania wierności jest przede wszystkim pomoc w szeroko pojętych sytuacjach kryzysu relacji-gdy istnieje podejrzenie niewierności bądź gdy koniecznością jest rozwód i niezbędne staja się dowody orzekające winę. Kierujemy się ogólnoludzką etyką i pragniemy nie niszczyć, a jedynie pomagać. Nasze działania polegają na kontrolowanej prowokacji, gdzie po obserwacji i analizie osoby sprawdzającej wyciągamy istotne dowody zdrady. Każde zlecenie traktowane jest w pełni profesjonalnie i indywidualnie. Nie prezentujemy publicznie twarzy pracowników, gdyż z założenia jest to sprzeczne z rodzajem świadczonych przez nas usług. Prywatni detektywi oraz pozostałe osoby pracujące dla naszej agencji pozostają anonimowe i zachowują dyskrecję .W naszej bazie danych znajduje się ok 150 profesjonalistów min: aktorzy, modelki, psycholodzy którzy są absolwentami renomowanych najlepszych uczelni państwowych z wieloletnim doświadczeniem.