Oferta

Bez względu na nakład pracy każde zlecenie traktowane jest priorytetowo.
Nasi pracownicy pozostają anonimowi i zachowują pełną dyskrecję.

Nasza Oferta.

Bez względu na nakład pracy każde zlecenie traktowane jest priorytetowo.
Nie prezentujemy publicznie twarzy naszych pracowników, gdyż jest to sprzeczne z
rodzajem świadczonych przez nas usług, jednak osoba decydująca się na współpracę ma
wgląd do bazy danych.

ofertasprawdzaniewiernosci

Sprawdzanie wierności

Działania agencji polegają na zebraniu informacji, obserwacji i analizie, a następnie odegraniu opracowanej z Klientem i w dużej mierze wyreżyserowanej scenki kontrolowanej prowokacji względem sprawdzanej osoby, potocznie nazywanej testem wierności.

Czytaj więcej
52fa63bac9f11_k27

Bezpieczeństwo dziecka

Ze względu na swój cel są to zawsze zadania priorytetowe dla naszej Agencji. Działania na tym polu przebiegają dwutorowo- po pierwsze jest to zapewnienie bezpieczeństwa i kontrola dziecka w sieci internetowej.

Czytaj więcej
dzialaniawirtualne2

Działania wirtualne

Działania jakie podejmujemy w sieci internetowej to przede wszystkim kontrola, śledzenie aktywności i zapewnienie bezpieczeństwa nieletnim, a także poszukiwanie i weryfikacja różnego typu informacji, poszukiwanie osób poprzez sieć , oraz analiza wiarygodności i przeszłości.

Czytaj więcej

Działania agencji polegają na zebraniu informacji, obserwacji  i analizie, a następnie odegraniu opracowanej z Klientem i w dużej mierze wyreżyserowanej scenki kontrolowanej prowokacji względem sprawdzanej osoby, potocznie nazywanej testem wierności. Usługi świadczone przez nasza agencje stoją zawsze w zgodzie z moralnością, a postępowanie pracowników podlega stałej kontroli.

Test wierności to kontrolowane uwodzenie, umiejętnie sterowany przez testerkę/testera wierności flirt. Dzięki informacjom otrzymanym od klienta doprowadzamy do spotkania naszego pracownika z obiektem podlegającym testowi wierności, a następnie dzięki przede wszystkim rozmowie, ale tez kokietowaniu i uwodzeniu weryfikujemy informacje jakie obiekt podaje sam o sobie oraz jego postawę. Czy mówi prawdę o swoim stanie cywilnym, o pozostawaniu w relacji, czy odpowiada uśmiechem na uśmiech, rozpoczyna konwersacje, stara się o nawiązanie kontaktu fizycznego i wreszcie czy godzi się na propozycję bliższego poznania, bądź sam występuje z takową. Wszystko to, przeanalizowane w razie potrzeby przez psychologa pozwoli dać odpowiedź na pytanie o wierność. Warto podkreślić, ze nasi pracownicy nigdy nie posuwają się do nawiązania intymnego kontaktu z testowanym obiektem, a test wierności odbywa się jedynie w sferze rozmowy, flirtu, spojrzenia, gestu. Ewentualne „niemoralne propozycje” pozostają jedynie propozycjami.

Skontaktuj się z Nami.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji
o naszych usługach.

Telefon

Telefon

534 334 634

Wyślij wiadomość na adres:

Wyślij wiadomość na adres:

kontakt@sprawdzwiernosc.pl
praca@sprawdzwiernosc.pl
biuro@sprawdzwiernosc.pl